Тренировка по задействане на сиренно-оповестителната система

     С решение № 211/31.05.1993 г. на Министерския съвет на Република България, 2-ри юни е обявен за Ден на Ботев и на загиналите за свободата на България, чиято памет се почита с вой на сирени.

      В изпълнение на Заповед  на Кмета на Столична община и на основание чл.46, ал.1, т.2 и т.9 от Закона за местното самоуправление и местната администрация Ви уведомявам, че на 02.06.2024 г. от 12.00 ч. ще се  задейства  сиренно-оповестителната система на страната.

СО – район „Слатина”

Тренировка по задействане на сиренно-оповестителната система

Актуална информация, Обяви и съобщения |