С решение № 211/31.05.1993 г. на Министерския съвет на Република България, 2-ри юни е обявен за Ден на Ботев и на загиналите за свободата на България, чиято памет се почита с вой на сирени.
В изпълнение на Заповед на Кмета на Столична община и на основание чл.46, ал.1, т.2 и т.9 от Закона за местното самоуправление и местната администрация Ви уведомявам, че на 02.06.2024 г. от 12.00 ч. ще се задейства сиренно-оповестителната система на страната.
СО – район „Слатина”

