Уважаеми съграждани,

Публикуваме информация относно поставянето на системи за видеонаблюдение и използването на данните от тях в сгради, които са в режим на етажна собственост.

Съгласно изискванията, решението за поставяне на видеонаблюдение следва да бъде взето от Общото събрание на собствениците. В протокола трябва да бъдат отразени условията за използване на системата, включително:

  • целите на видеонаблюдението;

  • начинът на съхранение на записите;

  • лицата, които имат право на достъп до тях.

Подробности ТУК.

Съобщение относно поставяне на видеонаблюдение в сгради в режим на етажна собственост

Етажна собственост, Последни новини |