Уважаеми съграждани,
Публикуваме информация относно поставянето на системи за видеонаблюдение и използването на данните от тях в сгради, които са в режим на етажна собственост.
Съгласно изискванията, решението за поставяне на видеонаблюдение следва да бъде взето от Общото събрание на собствениците. В протокола трябва да бъдат отразени условията за използване на системата, включително:
-
целите на видеонаблюдението;
-
начинът на съхранение на записите;
-
лицата, които имат право на достъп до тях.
Подробности ТУК.
